schneider-barzegari-logo

درباره برق گستر برزگری

اشنایدر برزگری یک مجموعه فعال در زمینه تهیه تجهیزات و توزیع  برق و تجهیزات صنعتی است .این مجموعه در سال 1382در استان تهران تاسیس شد . این مجموعه  واردات کالای اصل فرانسه به عنوان یک متخصص در زمینه صنعتی مطرح بوده و به بازار نو برق نیز ورود کرد.

یکی از مزایای خرید از اشنایدر برزگری این است که مشتری از اصالت و اورجینال بودن کالاییکه خریداری می کند مطمئن است متاسفانه به دلیل پرفروش بودن این برند،   برخی افراد سودجو محصولات تقلبی را به جای محصول اصل به مشتریان می فروشند که افراد عادی قادر به تشخیص آن نیستند و تنها راه مطمئن خرید از نمایندگی  معتبر می باشد . همیشه سه اصل بودن محصول ، ارتقا کیفیت محصول و رضایت مشتریان سرلوحه فعالیت ما بوده است.

این مجموعه با نزدیک به دو دهه سابقه فعالیت مستمر و مفید در زمینه برق و کنترل و کسب سال ها تجربه موفق با بهره مندی از نیروهای متخصص ، حوزه فعالیت خود را گسترش داده و اکنون یکی از مجموعه های پیشرو در صنعت بشمار می رودکه با شرکت های بزرگی چون شرکت راه آهن استان تهران ، شرکت حلال احمر استان تهران ، بیمارستان چمران استان تهران ،شرکت چی توز ،شرکت راموز ،گروه صنعتی پنج ،شرکت ایران رادیاتور ،شرکت اتمسفر ،پتروشیمی شهید تند گویان ،شرکت مصنوعات فلزی سنگین ،شهر بازی برج میلاد استان تهران همکاری داشته است .

از اهداف مجموعه اشنایدر برزگری  رسیدن به جایگاهی است که در منطقه غرب آسیا به عنوان یک کمپانی قدرتمند و نیز دانش و مهارت محور در زمینه طراحی و اجرای پروژه­های برق و اتوماسیون صنعتی فعالیت کند و در این منطقه جزو بهترین ­ها محسوب گردد. انشالله به لطف الهی